Q-3C017000R018I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3C017000R018I
Descripción:
CBL ASSY SMA-MCX PLUG-PLUG 18"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-316 DS
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MCX Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to MCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz