Q-3C03T000R024I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3C03T000R024I
Descripción:
CBL ASSY SMA-SMB PLUG-PLUG 24"
Cable Type RG-316 DS
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMB
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz