Q-3C04U000R024I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3C04U000R024I
Descripción:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-PLUG 24"
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz