Q-3C053000R003I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3C053000R003I
Descripción:
CBL ASSY SMA-TNC PLUG-PLUG 3"
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz