Q-3D0690008009I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3D0690008009I
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-SMA PLUG-PLUG 9"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-58
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 1 GHz