Q-3F00F000H036I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3F00F000H036I
Descripción:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-PLUG 36"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-142
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz