Q-3F019000H024I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3F019000H024I
Descripción:
CBL ASSY SMA-MCX PLUG-PLUG 24"
Cable Type RG-142
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MCX Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to MCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz