Q-67026000M018I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-67026000M018I
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-NTYPE PLG-JCK 18"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type LMR 240
1st Connector RP-SMA Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style RP-SMA to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz