Q-67027000M018I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-67027000M018I
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-NTYPE PLG-JCK 18"
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz