Q-67059000M036I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-67059000M036I
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-TNC PLUG-PLUG 36"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz