Q-6801A0005006I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-6801A0005006I
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-MCX PLUG-PLUG 6"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MCX Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to MCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz