Q-6802C0005003I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-6802C0005003I
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-NTYPE PLUG-PLG 3"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz