Q-6805E00050.5M
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-6805E00050.5M
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-FAKRA PL-J 19.69"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Female
1st Connector RP-SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Fakra I (Gen 1.0) Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style RP-SMA to Fakra III
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz