Q-70059000M036I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-70059000M036I
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-TNC JACK-PLUG 36"
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz