Q-70066000M018I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-70066000M018I
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-1.0/2.3 JK-PL 18"
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector 1.0/2.3 Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to 1.0/2.3
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 2.5 GHz