Q-7100D0005006I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-7100D0005006I
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-BNC JACK-PLUG 6"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector BNC Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to BNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz