Q-7103I00050.5M
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-7103I00050.5M
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-SMB JK-JK 19.69"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Jack, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to SMB
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz