Q-710710005009I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-710710005009I
Descripción:
CBL ASSY RPSMA JACK TO JACK 9"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector RP-SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector RP-SMA Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style RP-SMA to RP-SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz