Q10AN6RQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
Q10AN6RQ
Descripción:
Q10 SERIES: RECEIVERRANGE: 1
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Ingress Protection NEMA 6P, IEC IP67
Response Time 8ms
Sensing Distance 70.866" (1.8m)
Output Configuration NPN - Light-ON
Sensing Method Through-Beam
Light Source Infrared (880nm)
Product Status Active
Connection Method Connector
Series Q10
Voltage - Supply 10V ~ 30V