Q10F5SXXSR02E
APEM Inc.
Producto No:
Q10F5SXXSR02E
Descripción:
LED PANEL INDICATOR RED 2V IP67
En stock : 363
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 8mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 2V
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4