Q10F5SXXSR12E
APEM Inc.
Producto No:
Q10F5SXXSR12E
Descripción:
LED PANEL INDICATOR RED 12V IP67
En stock : 96
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 8mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4