Q10F5SXXW12E
APEM Inc.
Producto No:
Q10F5SXXW12E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
LED PNL INDICATOR WHITE 12V IP67
En stock : 369
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 500mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q10
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4