APEM Inc.
Producto No:
Q12-7P1CXXHY02E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$20.7005
$20.7005
10
$15.61325
$156.1325
100
$13.114845
$1311.4845
500
$12.044214
$6022.107
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.50" (12.70mm) |
| Millicandela Rating | 50mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Yellow |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q12-7 |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Yellow |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 8.00mm Dia |
| Base Product Number | Q12-7P1 |