Q12P1CXXR110E
APEM Inc.
Producto No:
Q12P1CXXR110E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 110V 12MM PROM RED
En stock : 8
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.47" (11.94mm)
Millicandela Rating 350mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q12
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 8.00mm Dia