Hoffman Enclosures, Inc.
Producto No:
Q131310PCE
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX PLAS GRAY 4.921"L X 4.921"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$63.726
$63.726
5
$59.7436
$298.718
10
$55.76025
$557.6025
25
$54.76484
$1369.121
50
$53.76886
$2688.443
100
$52.97238
$5297.238
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 24.2in² (156cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Size / Dimension | 4.921" L x 4.921" W (125.00mm x 125.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | IP67, NEMA 4,4X,6,12,13, UL-508A |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Series | - |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hoffman Enclosures, Inc. |
| Features | Card Guides, PCB Supports, Sealing Gasket |
| Height | 3.937" (100.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | Q131310 |