Q14F1ARXXHR220E
APEM Inc.
Producto No:
Q14F1ARXXHR220E
Descripción:
INDICATOR 220V 14MM FLUSH RED
En stock : 75
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 800mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Lens Size 10.00mm Dia