Q14F1AYXXHY24E
APEM Inc.
Producto No:
Q14F1AYXXHY24E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 24V 14MM FLUSH YELLOW
En stock : 39
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 250mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q14
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia