APEM Inc.
Producto No:
Q14F1BXXHB02E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
14MM FLSH BLK CHRM HYPR BLU 2VDC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.55" (13.97mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | Q14 |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Blue |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Tray |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 10.00mm Dia |
| Base Product Number | Q14F1BXXHB |