Q14F1BXXHR24E
APEM Inc.
Producto No:
Q14F1BXXHR24E
Descripción:
14MM FLSH BLK CHRM HYP RED 24VDC
En stock : 7
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 800mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Tray
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia