APEM Inc.
Producto No:
Q14F1BXXY12E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INDICATOR 12V 14MM FLUSH YELLOW
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$17.233
$17.233
10
$13.0017
$130.017
100
$10.92177
$1092.177
500
$10.030176
$5015.088
1000
$9.472944
$9472.944
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.55" (13.97mm) |
| Millicandela Rating | 4mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Yellow |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | Q14 |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Yellow |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 10.00mm Dia |
| Base Product Number | Q14F1BXXY |