Q14F3CXXW12E
APEM Inc.
Producto No:
Q14F3CXXW12E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
LED PM INDICATOR FLUSH WHITE
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 120mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q14
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia