Q14F5ARXXHR24E
APEM Inc.
Producto No:
Q14F5ARXXHR24E
Descripción:
INDICATOR 24V 14MM FLUSH RED
En stock : 50
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 800mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia