Q14F5BXXHG12E
APEM Inc.
Producto No:
Q14F5BXXHG12E
Descripción:
LED INDICATOR 14MM FLUSH BLACK H
En stock : 19
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (14.00mm)
Millicandela Rating 250mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 16.00mm Dia