Q14F5BXXHG24E
APEM Inc.
Producto No:
Q14F5BXXHG24E
Descripción:
LED INDICATOR 14MM FLUSH BLACK H
En stock : 131
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (14.00mm)
Millicandela Rating 250mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q14
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 16.00mm Dia