APEM Inc.
Producto No:
Q14P1BZZRYG12E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INDICATOR 12V 14MM PROM R/Y/G
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$18.525
$18.525
10
$13.9707
$139.707
100
$11.735065
$1173.5065
500
$10.777104
$5388.552
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.55" (13.97mm) |
| Millicandela Rating | 50mcd Green, 80mcd Red, 50mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green, Red, Yellow |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q14 |
| Type | LED |
| Voltage | 12V Green, 12V Red, 12V Yellow |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow |
| Lens Size | 10.00mm Dia |
| Base Product Number | Q14P1BZZRYG |