APEM Inc.
Producto No:
Q14P1CXXSB24E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED INDICATOR 14MM PROMINENT 24V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$24.567
$24.567
10
$19.23845
$192.3845
100
$16.80436
$1680.436
500
$15.413693
$7706.8465
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.55" (14.00mm) |
| Millicandela Rating | 2500mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q14 |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | - |
| Base Product Number | Q14P1CXXSB |