Q14P3BXXB12E
APEM Inc.
Producto No:
Q14P3BXXB12E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
LED PMI PROMINENT BLUE
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 540mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q14
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia