APEM Inc.
Producto No:
Q14P3BXXHR110E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PMI PROMINENT 110VAC RED
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$25.935
$25.935
10
$20.30435
$203.0435
100
$17.73555
$1773.555
500
$16.267819
$8133.9095
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.55" (13.97mm) |
| Millicandela Rating | 2800mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | AC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q14 |
| Type | LED |
| Voltage | 110V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 6mA |
| Lens Size | 10.00mm Dia |
| Base Product Number | Q14P3BXXHR |