Q14P5CXXHY12E
APEM Inc.
Producto No:
Q14P5CXXHY12E
Descripción:
LED INDICATOR 14MM PROMINENT CHR
En stock : 6
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (14.00mm)
Millicandela Rating 1300mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA