Q14P6BXXY02E
APEM Inc.
Producto No:
Q14P6BXXY02E
Descripción:
LED INDICATOR 14MM PROMINENT 2VD
En stock : 25
Ingress Protection IP67
Termination Style PC Pin
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (14.00mm)
Millicandela Rating 50mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 1.8V ~ 3.3V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA