APEM Inc.
Producto No:
Q14P6CXXR02E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED INDICATOR 14MM PROMINENT 2VD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.9505
$15.9505
10
$12.03365
$120.3365
100
$10.10838
$1010.838
500
$9.283248
$4641.624
1000
$8.767512
$8767.512
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | PC Pin |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.55" (14.00mm) |
| Millicandela Rating | 80mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Q14 |
| Type | LED |
| Voltage | 1.8V ~ 3.3V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | - |
| Base Product Number | Q14P6CXXR |