Q16P1BXXSG28AE
APEM Inc.
Producto No:
Q16P1BXXSG28AE
Descripción:
INDICATOR 28V 16MM SUPER GREEN
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating 11000mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC/DC
Type LED
Voltage 28V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA