Q22F1ABXXB24AE
APEM Inc.
Producto No:
Q22F1ABXXB24AE
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 24V 22MM FLUSH BLUE
En stock : 17
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 101mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings AC/DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q22
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA
Lens Size 18.00mm Dia