Q22F1ABXXB28AE
APEM Inc.
Producto No:
Q22F1ABXXB28AE
Descripción:
INDICATOR 28V 22MM FLUSH BLUE
En stock : 39
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 101mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings AC/DC
Type LED
Voltage 28V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA
Lens Size 18.00mm Dia