Q22F1AGXXSG28AE
APEM Inc.
Producto No:
Q22F1AGXXSG28AE
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 28V 22MM FLUSH GREEN
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 980mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC/DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q22
Type LED
Voltage 28V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA
Lens Size 18.00mm Dia