Q22F1BXXG110E
APEM Inc.
Producto No:
Q22F1BXXG110E
Descripción:
INDICATOR 110V 22MM FLUSH GREEN
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 5mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 5mA
Lens Size 18.00mm Dia