Q22F1BXXW24E
APEM Inc.
Producto No:
Q22F1BXXW24E
Descripción:
INDICATOR 24V 22MM FLUSH WHITE
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 120mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA
Lens Size 18.00mm Dia