Q22F5ABXXB110E
APEM Inc.
Producto No:
Q22F5ABXXB110E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 110V 22MM FLUSH BLUE
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 101mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings AC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q22
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 5mA
Lens Size 18.00mm Dia