Q22F5AGXXSG12AE
APEM Inc.
Producto No:
Q22F5AGXXSG12AE
Descripción:
INDICATOR 12V 22MM FLUSH GREEN
En stock : 39
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 980mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC/DC
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA
Lens Size 18.00mm Dia