Q22F5AGXXSG220E
APEM Inc.
Producto No:
Q22F5AGXXSG220E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 220V 22MM FLUSH GREEN
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 980mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q22
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Lens Size 18.00mm Dia